کد پیگیری سفارشات شما
 
پس از ارسال در پروفایل و در قسمت
 
توضیحات فاکتور شما، ثبت می شود.

 

متوجه شدم
 
ارسال تمامي محصولات به سراسر کشور از طريق پست پيشتاز، تيپاکس و همچنين ترمينال اتوبوس امکان پذير مي باشد.هزينه ارسال و بسته بندي به عهده خريدار محترم مي باشد . تمامي محصولات ارسالي قبل از ارسال چک و محصولات برقي تست مي شوند.بعد از خريد محصولات وثبت سفارش هيچ گونه پشيماني،مرجوعي و يا تعويض لوازم امکان پذير نمي باشد، لطفاً در هنگام خريد دقت فرماييد.با تشکر

قاب تسمه تایم شفاف پژو پارس 405 سمند Xu7

کد کالا : 1713001044
وضعیت : موجود

توضیحات

قاب تسمه تایم شفاف XU7

قاب تسمه تایم شیشه ای پژو 405 – سمند -پژو پارس موتور Xu7

تسمه تایم یکی از مهم‌ترین قطعات خودروی شما به شمار می‌آيد. به منظور مشاهده سلامت کلی این تسمه، می‌توانید از قاب تسمه تایم شیشه ای بهره ببرید. این قاب به نحوی ساخته شده است که کاربران بدون نیاز به باز کردن قطعات جانبی، نسبت به مشاهده تسمه تایم خودروی خود اقدام کنند. قاب‌های شیشه‌ای دارای بهترین کیفیت ممکن هستند و می‌توانید به راحتی از آن‌ها بهره ببرید.

 ویژگی قاب تسمه تایم شیشه ایی پژو
قاب تسمه تایم شیشه ای پژو به شدت مقاوم است و می‌توان آن را یک قاب نشکن دانست. این محصول در برابر حرارت ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد.
 
 

در خودرو های دارای موتور XU7 هم این نگرانی وجود دارد زیرا در این موتور نیز برای انتقال قدرت از میل لنگ به میل سوپاپ از تسمه تایم استفاده شده است .

در خصوص تسمه تایم باید گفت که همواره خطر پارگی تسمه وجود دارد هدف از گفتن این جمله ایجاد نگرانی نابجا نیست بلکه هدف افزایش توجه مالکان خودرو نسبت به این قطعه است .

این موضوع که همواره تسمه تایم خودرو چک شود بسیار حیاتی می باشد و می تواند از خسارات سنگین جلوگیری کند یکی از راه های بازدید و چک کردن تسمه تایم ، باز کردن قاب رویی تسمه تایم می باشد که کار نسبتاً دشوار و زمان بری است و همین امر باعث می شود مالکان خودرو ها نسبت به انجام این کار کوتاهی کنند راه حل این موضوع نصب قاب شفاف است که تنها با باز کردن درب موتور خودرو و مشاهده تسمه از زیر قاب میتوان از سلامت تسمه تایم اطمینان حاصل کرد و یا در صورت مشاهده ایراد ظاهری در تسمه سریعاً اقدام به تعویض آن نمود .

نکته : این قاب به صورت کاملاٌ فابریکی به جای قاب تسمه تایم خودرو نصب می شود .

برای حفظ تمیزی و شفافیت این قاب ها به نکات زیر توجه داشته باشید .

  • برای نصب این محصول پس از باز کردن قاب تسمه تایم فابریک خودرو دست های خود را به خوبی با آب و صابون شست و شو دهید تا هیچ گونه چربی یا روغن بر روی قاب شفاف باقی نماند .
  • از تماس مواد شیمیایی و بنزین با این محصول خودداری نمایید .

 

محصولاتی که ممکن است شما بپسندید