کد پیگیری سفارشات شما
 
پس از ارسال در پروفایل و در قسمت
 
توضیحات فاکتور شما، ثبت می شود.

 

متوجه شدم
 
ارسال تمامي محصولات به سراسر کشور از طريق پست پيشتاز، تيپاکس و همچنين ترمينال اتوبوس امکان پذير مي باشد.هزينه ارسال و بسته بندي به عهده خريدار محترم مي باشد . تمامي محصولات ارسالي قبل از ارسال چک و محصولات برقي تست مي شوند.بعد از خريد محصولات وثبت سفارش هيچ گونه پشيماني،مرجوعي و يا تعويض لوازم امکان پذير نمي باشد، لطفاً در هنگام خريد دقت فرماييد.با تشکر

فیلتر اسپرت هوا تمام سیم برند سام SAM

کد کالا : 1713001020
وضعیت : موجود

توضیحات

فیلتر اسپرت هوا تمام سیم برند سام SAM

فیلتر هوا تمام سیم بزرگ برند سام مثل مابقی فیلترهای هوا با افزایش شتاب خودرو دریافت هوای بیشتر و همچنین کاهش بسیار زیاد در مصرف سوخت می باشد.

فیلتر هوای سام قابل نصب بر روی انواع خودرو که علاوه بر کارایی های بسیاری که دارد باعث زیبایی و اسپرت کردن صدای موتور خودروی شما می باشد .

فیلتر هوای سام طول عمر بسیار خوبی دارند نصب بسیار راحتی دارد و همچنین هوا را به صورت ۳۶۰ درجه دریافت می کند و هوایی که دریافت می کند خالی از هرگونه ذرات گرد و غبار آلودگی و ناخالصی ها می باشد.

نحوه تمیز کردن این فیلتر روغن به این شکل میباشد که شما با هر بار تعویض روغن موتور خودرو می توانید با فشار باد آن را تمیز کنید و تا وقتی که کاملا از بین رفت یا آسیب جدی ندیده نیاز به تعویض ندارد.

قطر دهانه ورودی این فیلتر هوا هشت و نیم سانتی متر می باشد و شما با نصب این فیلتر هوا می توانید شاهد افزایش توان بین ۵ تا ۱۰ درصد باشید.

فیلتر اسپرت هوا تمام سیم سام SAM

جهت مشاوره يا راهنمايي بيشتر از طريق واتساپ با ما در ارتباط باشيد.لطفا اينجا کليک کنيد.

محصولاتی که ممکن است شما بپسندید