کد پیگیری سفارشات شما
 
پس از ارسال در پروفایل و در قسمت
 
توضیحات فاکتور شما، ثبت می شود.

 

متوجه شدم
 
ارسال تمامي محصولات به سراسر کشور از طريق پست پيشتاز، تيپاکس و همچنين ترمينال اتوبوس امکان پذير مي باشد.هزينه ارسال و بسته بندي به عهده خريدار محترم مي باشد . تمامي محصولات ارسالي قبل از ارسال چک و محصولات برقي تست مي شوند.بعد از خريد محصولات وثبت سفارش هيچ گونه پشيماني،مرجوعي و يا تعويض لوازم امکان پذير نمي باشد، لطفاً در هنگام خريد دقت فرماييد.با تشکر

بوق شش لول پاکستانی اصلی

کد کالا : 1682001005
وضعیت : موجود

توضیحات

بوق شش لول پاکستانی اصلی

بوق شش لول هشت صدای پاکستانی.بوقی اصیل که از نامش پیدا است ساخت کشور پاکستان و یکی از بوق های مورد علاقه پاکستانی ها و خودرو های افرود امریکایی می باشد.شاید شما با این بوق به تازگی اشنا شده باشید اما یک بوق بسیار قدیمی و مورد علاقه ما ایرانی ها بوده است.اوایل این بوق را فقط خودرو های سنگین نصب میکردند البته خودرو هایی که مسیر بارشان به سمت کشور پاکستان بوده.از کشور پاکستن خریداری میکردند و همان جا روی خودرو هایشان نصب می کردند و می امدند.به مرور زمان این بوق توجه زیادی را به خود جلب کرد به طوری که حدود 15 سال پیش این بوق را فقط در استان زاهدان می توانستید پیدا کنید و بخاطر همین موزوع به این بوق بوق بلوچی نیز میگفتند.

امروزه با پیشرفت علم و توانایی نصب سیستم باد به خصوص پنوماتیک بر روی خودرو های سواری ، ماشین بازان سواری نیز علاقه بسیار شدیدی به این مدل بوق پیدا کردند.

این بوق دارای شش لول ؛ یک عدد کلید هشت دکمه برای هشت صدا و یک جعبه یا کیت تغییر صدا می باشد.

این بوق بادی می باشد و صد در صد نیاز به مخزن باد دارد ، توجه داشته باشید بوق شش لول پاکستانی به هیچ عنوان برقی نمی باشد و چنین محصولی در کشور ما در حال حاضر موجود نمی باشد.

نکته : تمامی بوق های پاکستانی چهره ی زیبا و تمیزی ندارند؛طوری که شما در نگاه اول احساس میکنید این بوق کار کرده یا دست دوم می باشد.این موضوع فقط به دلیل نحوه ارسال و بسته بندی و طرز نگهداری درانبارهای کشور تولید کننده این بوق (پاکستان) می باشد و اکثر این بوق ها فاقد کارتن می باشند. ممکن است این بوق برای شما در رنگ های متنوع ارسال شود،ممکن است طوسی یا سبز باشد که از نظر کیفیت و صدا هیچ فرقی با یکدیگر ندارند فقط رنگ پلاستیک آنها متنوع می باشد. این موضوع و توضیحات صرفا جهت احترام به مشتری بیان شده است.

جهت مشاوره يا راهنمايي بيشتر از طريق واتساپ با ما در ارتباط باشيد.لطفا اينجا کليک کنيد.