کد پیگیری سفارشات شما
 
پس از ارسال در پروفایل و در قسمت
 
توضیحات فاکتور شما، ثبت می شود.

 

متوجه شدم
 
ارسال تمامي محصولات به سراسر کشور از طريق پست پيشتاز، تيپاکس و همچنين ترمينال اتوبوس امکان پذير مي باشد.هزينه ارسال و بسته بندي به عهده خريدار محترم مي باشد . تمامي محصولات ارسالي قبل از ارسال چک و محصولات برقي تست مي شوند.بعد از خريد محصولات وثبت سفارش هيچ گونه پشيماني،مرجوعي و يا تعويض لوازم امکان پذير نمي باشد، لطفاً در هنگام خريد دقت فرماييد.با تشکر

آفتامات بوق برق و باد 12 ولت مخصوص بوق های بادی

کد کالا : 1682001000
وضعیت : موجود

توضیحات

آفتامات بوق برق و باد 12 ولت مخصوص بوق های بادی

بوق های بادی نیز برای نصب مانند بوق های برقی نیاز به یک افتانات بوق دارند.افتامات بوق های بادی با بوق های برقی تفاوت زیبادی دارد این فتامات علاوه یر اینکه به برق خودرو احتیاج دارد به باد نیز احتیاج دارد.

یعنی این افتامات بوق است که از ورود باد به داخل بوق جلوگیری میکند و شما با هر بار فشردن دکمه بوق دریچه افتامات باز می شود و باد وارد شیپور بوق های بادی می شود و بوق بادی به صدا در می اید.

اگر افتامات بوق را متصل نکنیم یا افتامات بوق بنا به دلایلی از کا بیفتد با دو حالت رو برو می شویم ، حالت اول که دیگر با فشار دادن کلید بوق صدایی از بوق خارج نمی شود ، حالت دوم دریچه باد افتامات عمل نمیکند و باز می ماند در نتیجه هم باد مخز هدر می رود هم صدای بوق یکسره میشود و به قول خودمان بوق دچار نشتی باد می شود.

برق مورد نیاز این افتامات 12 ولت می باشد.مناسب انواع سواری و خودرو ها نیمه سنگین با برق 12 ولت

جهت مشاوره يا راهنمايي بيشتر از طريق واتساپ با ما در ارتباط باشيد.لطفا اينجا کليک کنيد.