کد پیگیری سفارشات شما
 
پس از ارسال در پروفایل و در قسمت
 
توضیحات فاکتور شما، ثبت می شود.

 

متوجه شدم
 
ارسال تمامي محصولات به سراسر کشور از طريق پست پيشتاز، تيپاکس و همچنين ترمينال اتوبوس امکان پذير مي باشد.هزينه ارسال و بسته بندي به عهده خريدار محترم مي باشد . تمامي محصولات ارسالي قبل از ارسال چک و محصولات برقي تست مي شوند.بعد از خريد محصولات وثبت سفارش هيچ گونه پشيماني،مرجوعي و يا تعويض لوازم امکان پذير نمي باشد، لطفاً در هنگام خريد دقت فرماييد.با تشکر

توضیحات

سگ ماک سربی

سگ ماک سربی جز پرطرفدار ترین نماد های سربی برای ماشین بازهاست

این سگ ماک سربی به وسیله پیچ به کاپوت ، روی طاقچه عقب سواری و سپر عقب یا جلو انواع نیسان و خودروهای افرودی و همچنین ماشین سنگین نصب میشود.

برای نصب این وسیله محل مورد نظر باید سوراخ و پیچ شود.

جهت مشاوره يا راهنمايي بيشتر از طريق واتساپ با ما در ارتباط باشيد.لطفا اينجا کليک کنيد

نماد سگ ماک

بولداگ از سال 1932 نماد شرکتی Mack Trucks بوده است، اما شرایط چگونه بود؟
 
 
 
نام مستعار بولداگ توسط مهندسان نظامی بریتانیایی به مدل جدید AC در طول جنگ جهانی اول داده شد. یک نشریه تجاری اشاره کرد که "از نظر ظاهری، این ماک ها با جلوی سخت و خطوط مصمم خود، نشان دهنده کیفیت سرسخت سگ گاو نر بریتانیایی است."
 
به سرعت به سال 1932 رسیدیم، زمانی که آلفرد فلوس ماسوری، مهندس ارشد مک، اولین زیور هود بولداگ را در حین بهبودی پس از عمل جراحی از یک نوار بولداگ، ماک تراک، طلسم، صابون آلفرد یاران ماسوریوف حک کرد. ماسوری در سال 1932 برای طرح خود درخواست ثبت اختراع کرد و آن را دریافت کرد و از آن زمان زیور آلات بولداگ کامیون های ماک را تزئین کرده است. متأسفانه، ماسوری در سقوط کشتی هوایی آکرون نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1933 کشته شد، اما طلسم او زنده است و هشتاد و ششمین سال خود را جشن می گیرد.

 

محصولاتی که ممکن است شما بپسندید